مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی
مبلغ ( تومان ) :
تا

چرخ خیاطی نوار دوز

پس از اینکه یک لباس تا حدودی در کارخانجات و یا کارگاه های تولیدی آماده میشود نیاز می باشد که لبه های اصلی آن را به صورت نوار دوزی شده دراورد تا زیبایی محصول بالاتر رفته و در عین حال عمر لباس نیز افزایش یابد. برای لباس هایی که بخشی از آنها به زیپ نیازمند می باشد و یا کیف ها و کوله پشتی ها که زیپ مقاوم یکی از اصلی ترین بخش های آنها به حساب می آید برای اتصال زیپ به پارچه می بایست از چرخ خیاطی صنعتی خاصی استفاده نمود که به چرخ خیاطی نوار دوز معروف می باشند و با توجه به طراحی خاصی که برای این مدل از چرخ خیاطی انجام شده است می توانند لبه های لباس ها را با دقت بسیار بالا به زیبایی دوخته و لباس را آماده ی عرضه شدن به بازار نمایند همچنین در بخشی از فرایند تولید کیف و کوله پشتی که نیازمند زیپ می باشند میتوان به کمک چرخ خیاطی نوار دوز نسبت به اتصال زیپ به بدنه ی کیف اقدام نمود.

برای اینکه کار نهایی که از چرخه تولید خارج میشود از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشد می بایست لبه های لباس ها همچنین اتصال زیپ به پارچه حتما به وسیله ی چرخ خیاطی نوار دوز صورت گیرد.

از ویژگی های منحصر به فرد چرخ خیاطی نوار دوز سرعت و دقت بالا در کنار صدای بسیار کم این مدل از چرخ ها می باشد. از دیگر ویژگی هایی که چرخ نوار دوز سادگی در استفاده و یادگیری سریع کار کردن با آن می باشد.ّ

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()