مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی
مبلغ ( تومان ) :
تا

چرخ خیاطی صنعتی ژوکی

عباس منزوی، مدیر عامل شرکت صنایع JUKI ایران است.که در سال 1957 میلادی از کاشان به تهران آمد بعد از 5 سال کسب و کار خود را آغاز کرد. او بعد از 6 سال  توزیع مارک های مختلف چرخ خیاطی ، به دلیل کیفیت بالا و خدمات پس از فروش چرخ خیاطی JUKI ، برای دریافت نمایندگی انحصاری آنها در ایران و تاسیس نمایشگاه بزرگ تخصصی برای محصولات و لوازم جانبی چرخ خیاطی اقدام کرد. این پیشنهاد سپس توسط شرکت JUKI  ژاپن پذیرفته شد.

juki

در سال اول (1970)، 120 چرخ خیاطی صنعتی وارد ایران شد، در سال دوم این عدد به 700 رسید، در سال سوم و چهارم این همکاری موفق، 500 و 1100  چرخ خیاطی به ترتیب وارد ایران شد. و در سال 1976، ایشان به عنوان موفق ترین مدیر عامل شرکت JUKI  پس از هنگ کنگ ژاپن منصوب شد.

juki1 

در سال 1979، سهم بازار از چرخ خیاطی ژوکی بیش از 80٪ در ایران بود، شرکت صنایع چرخ خیاطی های Juki نماینده انحصاری از شرکت JUKI ژاپن است. در یک دوره بسیار کوتاه، تعداد زیادی از شرکت های چینی و تایوانی از پتانسیل بالای این صنعت در ایران قدردانی کردند، و محصولات خود را در این بازار معرفی کردند. با این حال، شرکت صنایع JUKI ایران فعالانه به دنبال ترویج محصولات JUKI است. این صرفا به منظور بهبود صنعت نساجی ایران و به حداکثر رساندن بهره وری از صنعت  چرخ خیاطی است. در حال حاضر بسیاری از افراد برای خرید چرخ خیاطی به سراغ این برند معروف می روند. علاوه بر برند ژوکی ، برندهای مطرح دیگری نیز در صنعت چرخ خیاطی وجود دارند که از جمله پرفروش ترین و محبوب ترین آنها عبارتند از : چرخ خیاطی صنعتی جک ، چرخ خیاطی صنعتی زوجی ، چرخ خیاطی صنعتی لی گلد ، چرخ خیاطی ژانومه ، چرخ خیاطی کاچیران ( که یک برند مطرح ایرانی است )، چرخ خیاطی برنینا ، چرخ خیاطی مارشال و چرخ خیاطی برادر . به منظور مشاهده قیمت چرخ خیاطی و خرید چرخ خیاطی به صفحه لیست قیمت چرخ خیاطی مراجعه نمایید.

چرخ خیاطی صنعتی ژوکی خرید چرخ خیاطی صنعتی ژوکی قیمت چرخ خیاطی صنعتی ژوکی فروش چرخ خیاطی صنعتی ژوکی انواع چرخ خیاطی صنعتی ژوکی کاربرد چرخ خیاطی صنعتی ژوکی مدل های مختلف چرخ خیاطی صنعتی ژوکی فروش اینترنتی چرخ خیاطی صنعتی ژوکی فروشگاه اینترنتی چرخ خیاطی صنعتی ژوکی فروشگاه چرخ خیاطی صنعتی ژوکی خرید اینترنتی چرخ خیاطی صنعتی ژوکی چرخ خیاطی ژوکی خرید چرخ خیاطی ژوکی قیمت چرخ خیاطی ژوکی انواع چرخ خیاطی ژوکی فروش چرخ خیاطی ژوکی چرخ خیاطی با برند ژوکی 

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()