مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی
مبلغ ( تومان ) :
تا

پایه نوار چرخ خیاطی

یک چرخ خیاطی از قطعات متعددی تشکیل شده است که یکی از این قطعات پایه نوار چرخ خیاطی میباشد. وظیفه پایه نوار چرخ خیاطی ثابت نگاه داشتن سوزن در یک راستا و خط میباشد.

اگر شما هم از افرادی باشید که با چرخ خیاطی سر و کار دارید حتما به خوبی پایه نوار چرخ خیاطی را میشناسید. پایه نوار چرخ خیاطی میتواند این قابلیت را بوجود آورد که سوزن در یک مسیر مشخص به حرکت خود ادامه دهد و هرگز به طرفین منحرف نگردد. در صورتیکه یک چرخ خیاطی از پایه نوار چرخ خیاطی برخوردار نباشد امکان خیاطی و دوخت پارچه وجود نخواهد داشت و یا به سختی امکان پذیر میباشد. این قطعه توسط پیچ های کوچکی به بدنه چرخ خیاطی متصل گردیده و همچنین اهرمی برای به حرکت در آوردن آن به صورت افقی و عمودی برای آن در نظر گرفته شده است که میتوان از این اهرم در مواقع لزوم و برای به حرکت در آوردن پارچه استفاده نمود.

انواع پایه نوار چرخ خیاطی

انواع پایه نوار چرخ خیاطی وجود دارد که نسبت به مدل چرخ متفاوت میباشد. هر چرخ خیاطی از پایه نوار مختص خود برخوردار است و نمیتوان یک مدل پایه نوار را بر روی تمامی برندهای چرخ خیاطی نصب کرد. انواع پایه نوار چرخ خیاطی را میتوانید از فروشگاه چرخ خیاطی میثم که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند تهیه نمایید.

پایه نوار چرخ خیاطی

خرید پایه نوار چرخ خیاطی

برای خرید پایه نوار چرخ خیاطی باید به تناسب آن با چرخ خیاطی خود توجه کنید. اگر قصد حرید پایه نوار چرخ خیاطی متناسب با چرخ خود را دارید بهتر است تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم را انتخاب کنید.

فروش پایه نوار چرخ خیاطی

فروش پایه نوار چرخ خیاطی در فروشگاه چرخ خیاطی میثم به دلیل اینکه از فروشگاه های تخصصی محسوب میشود بسیار بالا است و هر روز نیز بر تعداد مشتریان این فروشگاه افزوده میشود.

فروش پایه نوار چرخ خیاطی با مناسب ترین قیمت توسط فروشگاه قطعات و لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم انجام می گیرد. برای خرید پایه نوار چرخ خیاطی از طریق سایت می توانید به صورت آنلاین خریدتان را انجام دهید. چرخ خیاطی دارای پایه است که به وسیله ی آن دوخت پارچه ها را انجام می دهد. پایه های چرخ خیاطی متنوع هستند و در انواع مختلف از جمله پایه نوار چرخ خیاطی ، پایه دکمه دوز پایه دوخت چرم، پایه کش دوز، پایه دکمه دوز و... می باشند که هر یک از این پایه ها دارای کاربرد خاصی هستند. از پایه نوار چرخ خیاطی برای دوخت نوار به لباس استفاده می شود. استفاده از پایه نوار چرخ خیاطی موجب می شود که در زمان دوخت نوار چین نخورد. پایه نوار چرخ خیاطی انواع مختلفی دارند. دهانه ی ورودی پایه نوار چرخ خیاطی قابلیت تنظیم دارد و با استفاده از پیچ می توان این کار را انجام داد. دوخت نوار با استفاده از پایه نوار چرخ خیاطی بسیار ساده خواهد بود.

فروش پایه نوار چرخ خیاطی

خرید پایه نوار چرخ خیاطی با کیفیت بالا

در صورتی که می خواهید خرید پایه نوار چرخ خیاطی و یا هر یک از لوازم یدکی چرخ خیاطی را تهیه کنید ، باید به کیفیت این لوازم دقت داشته باشید. پایه نوار چرخ خیاطی قطعا از پر کاربرد ترین لوازمی است که خیاط به آن نیاز دارد. از طریق فروشگاه قطعات و لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم می توانید خرید پایه نوار چرخ خیاطی را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. با استفاده از پایه نوار اریب می توانید از هر نوع از پارچه ، نوار تهیه نمایید.

فروشگاه قطعات و لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم سال هاست در زمینه ی فروش پایه نوار چرخ خیاطی و انواع لوازم چرخ خیاطی فعالیت دارد و انواع بهترین لوازم یدکی چرخ خیاطی را به شما ارائه می کند.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
تماس بگیرید

چرخ خیاطی ژانومه یکی از برندهای چرخ خیاطی میباشد که کاربرد بسیار زیادی برای مصارف خانگی پیدا کرده است. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد پایه چرخ خیاطی خانگی ژانومه فروشگاه چرخ خیاطی میثم اقدام به عرضه و فروش قطعات آن نموده است. 

تماس بگیرید

کاچیران یک شرکت ایرانی میباشد که در زمینه تولید انواع چرخ خیاطی فعالیت میکند و امروزه توانسته سهم بالایی از فروش چرخ خیاطی را به خود اختصاص دهد. شرکت کاچیران همچنین برای اینکه بتواند از محصولات خود پشتیبانی به عمل آورد اقدام به عرضه لوازم یدکی چرخ خیاطی کاچیران نموده است که این موضوع بر محبوبیت این برند افزوده است. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()