مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی
مبلغ ( تومان ) :
تا

پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی از پایه های است که میتواند برای چرخ خیاطی های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. پایه چرخ خیاطی صنعتی امکان ثابت نگاه داشتن پارچه را فراهم می آورد و این موضوع میتواند باعث شود تا دوخت بدون هیچ مشکل و کوچکترین انحرافی انجام شود. پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی برای دوخت هر نوع پارچه ای مناسب میباشد و از پارچه های معمولی گرفته تا ضخیم را میتوان توسط این پایه دوخت.

انواع پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

امروزه انواع پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی و متناسب با نیاز صنایع تولید شده است که هر یک میتوانند در نوع خاصی از دوخت مورد استفاده قرار بگیرند. امروزه در صنایع نه تنها یک پایه بلکه انواع پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی کاربرد دارند زیرا در محیط های صنعتی و تولیدی ها، پوشاک گوناگون با دوخت های متفاوت تولید میشود.

خرید پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

معمولا افرای که برای خرید پایه چرخ خیاطی صنعتی اقدام میکنند به تمامی مدل های پایه دوخت نیاز دارند زیرا همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد در محیط های صنعتی  انواع پایه دوخت مورد استفاده قرار میگیرد. برای خرید پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی اگر به دنبال فروشگاهی هستید که انواع پایه دوخت را به فروش برساند میتوانید فروشگاه چرخ خیاطی میثم را انتخاب کنید.

فروش پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

فروش پایه چرخ خیاطی صنعتی کاری کاملا تخصصی است و اگر به دنبال تنوع بالایی از پایه دوخت با قیمت مناسب هستید پیشنهاد میشود تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم که از سابقه  طولانی در این زمینه برخوردار است را انتخاب کنید.

پایه چرخ خیاطی

فروش پایه چرخ خیاطی در نمونه های مختلف توسط قطعات و لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم انجام می گیرد. برای خرید پایه چرخ خیاطی و انواع لوازم یدکی چرخ خیاطی از طریق این مجموعه بهترین خریدتان را انجام دهید. پایه چرخ خیاطی یکی از لوازم یدکی چرخ خیاطی است که اهمیت زیادی دارد از پایه چرخ خیاطی برای نگه داشتن پارچه بر روی صفحه چرخ خیاطی بهره می بریم. با استفاده از این لوازم یدکی چرخ خیاطی ، پارچه در زمان دوخت به راحتی لیز می خورد. باید بگوییم که پایه چرخ خیاطی نقش نجات دهنده ای دارد به طوری که به خیاط امکان نگهداری هر نوع پارچه ای را بر روی چرخ خیاطی می دهد. بنابراین خیاط می تواند بدون حرکت پارچه از روی چرخ خیاطی ، دوخت پارچه ها را انجام دهد. بر روی هر چرخ خیاطی یک پایه چرخ خیاط در نظر گرفته شده است که خیاط می تواند برای دوخت های مختلف از انواع پایه چرخ خیاطی استفاده کند.

انواع پایه چرخ خیاطی

استفاده از پایه چرخ خیاطی موجب صرفه جویی در زمان دوخت پارچه ها می شود. بنابراین سرعت کار با استفاده از این لوازم یدکی چرخ خیاطی بالا می رود. باید بگوییم که انواع پایه چرخ خیاطی وجود دارد که هر یک دارای کاربرد های مختلف است. به طور کلی پایه چرخ خیاطی در انواع  پایه های گیره دار و پایه های پیچی می باشد. پیش از خرید پایه چرخ خیاط، به دفترچه ی راهنمای چرخ خیاطی مراجعهرنمایید تا از نحوه ی نصب پایه چرخ خیاطی آشنا شوید. در ادامه می خواهیم به انواع پایه چرخ خیاطی بپردازیم:

پایه های همه کاره

پایه چرخ خیاطی همه کار ، بر روی همه ی چرخ خیاطی ها وجود دارد. این نوع پایه چرخ خیاطی برای پارچه های مختلف مناسب است. با استفاده از این نوع پایه چرخ خیاطی می توان دوخت های ساده و زیگزاگ را انجام داد. بسیاری از دوخت ها را به وسیله ی این نوع پایه چرخ خیاطی می توانید به راحتی انجام دهید و بدین ترتیب پایه چرخ خیاطی همه کاره پرمصرف ترین نوع پایه چرخ خیاطی است.

پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

پایه مخصوص زیپ

پایه چرخ خیاطی مخصوص زیپ همان طور که از نامش مشخص است برای دوخت زیپ استفاده می شود. با استفاده از این نوع پایه چرخ خیاطی می توانید لبه ی دندانه های زیپ را بدوزید. یکی از انواع این پایه ها، پایه ی دوخت زیپ نامرئی است.

پایه های قفل دار

پایه چرخ خیاط قفل دار از انواع پایه های چرخ خیاطی است که از آن برای چسباندن لبه های لباس به کار می رود. این نوع از پایه ها برای چرخ خیاطی های مدرن می باشد. کیفیت دوخت با استفاده از این نوع پایه چرخ خیاطی بالا می رود.

پایه تفلون

در صورتی که می خواهید پارچه های ضخیم را بدوزید به این نوع پایه چرخ خیاطی نیاز دارید. همان طور که می دانید با پایه های معمولی یا همه کاره نمی توان پارچه های بسیار ضخیم را دوخت به همین دلیل پایه چرخ خیاطی تفلون به کار گرفته می شود و قابل استفاده به جای پایه چرخ خیاطی همه کاره است. استفاده از پایه ها به صورت صحیح و اصولی می تواند کیفیت دوخت را بالا ببرد.

پایه ایجاد جای دکمه

هر یک از انواع پایه چرخ خیاطی برای کاربردی ساخت شده است تا بتواند کار خیاطی را آسان کند. پایه چرخ خیاط جای دکمه یکی دیگر از انواع پایه چرخ خیاط است که برای جای دکمه از ان استفاده می شود. برای ایجاد دکمه ها حتما نیاز به استفاده از این نوع پایه چرخ خیاطی است.

فروش پایه چرخ خیاطی

پایه رافلر

پایه چرخ خیاطی رافلر برای جمع کردن پارچه به کار می رود به طوری که با استفاده از این نوع پایه چرخ خیاطی می توان چین ها را ایجاد کرد. استفاده از این پایه چرخ خیاطی نیاز به مهارت دارد که موجب دوخت های زیبا خواهد شد.

پایه واکر

انواع پایه چرخ خیاطی مورد استفاده در خیاطی قرار می گیرد و استفاده از هر یک از پایه ها در جای مناسب خود بسیار اهمیت دارد. در مواقعی ممکن است دوزنده با پارچه های ضخیم روبرو شود که دوخت آن بسیار مشکل است. یکی از انواع پایه چرخ خیاطی ، پایه چرخ خیاطی واکر است که برای پارچه های ضخیم مانند چرم و لیکرا به کار می رود. دوخت پارچه های ضخیم به وسیله ی پایه چرخ خیاط واکر انجام پذیر است.

خرید پایه چرخ خیاطی با قیمت ارزان

در صورت نیاز به خرید پایه چرخ خیاطی می توانید  از طریق قطعات و لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم ، خرید پایه چرخ خیاطی با قیمت ارزان را انجام دهید. این مجموعه انواع لوازم یدکی چرخ خیاطی را ارائه می کند. فروش پایه چرخ خیاطی در این مجموعه به صورت اینترنتی انجام می گیرد و امکان ثبت سفارش آنلاین را دارید. این مجموعه به دلیل پخش مستقیم محصولاتش مناسب ترین قیمت ها را در نظر گرفته است. برای خرید اینترنتی پایه چرخ خیاطی نیازی به صرف زمان زیادی ندارید و به راحتی خرید خود را از این مجموعه ی معتبر انجام خواهید داد.

فروش پایه چرخ خیاطی با کیفیت بالا

فروش پایه چرخ خیاط در تنوع بالا در فروشگاه قطعات و لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم انجام می گیرد. پایه چرخ خیاطی ها برای کاربرد های مختلف در نظر گرفته شده است و از طریق این مجموعه پایه چرخ خیاطی اصل و با کیفیت را تهیه خواهد کرد. قیمت پایه چرخ خیاطی بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و امکان خرید پایه چرخ خیاطی در تعداد بالا را دارید. این مجموعه بهترین خدمات رسانی را به شما ارائه خواهد داد.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
تماس بگیرید

چرخ خیاطی صنعتی زوجی از چرخ خیاطی هایی است که در تولیدی های پوشاک در سراسر دنیا و همچنین کشور ما کاربرد دارد. چرخ خیاطی صنعتی زوجی دارای پایه های متفاوتی میباشد که هر یک از این پایه ها میتوانند برای شکل خاصی از دوخت مورد استفاده قرار گیرند. 

تماس بگیرید

جک یکی از برند های چرخ خیاطی میباشد که در کشور ما نیز مدل های مختلف آن یافت میشود. چرخ خیاطی های صنعتی زیادی نیز توسط شرکت جک تولید شده اند که از قطعات مختلفی برخوردار هستند و همین موضوع باعث شده تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم اقدام به عرضه لوازم یدکی این برند از چرخ خیاطی نماید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()