مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی

مزیت چرخ خیاطی سردوز

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

چرخ خیاطی در انواع مختلفی وجود دارد بنابراین در هنگام خرید چرخ خیاطی باید علاوه بر قیمت چرخ خیاطی به نوع دستگاه نیز دقت نمایید. اگر شما مشتاق به سرمایه گذاری بر روی یک چرخ خیاطی سردوز خوب هستید، اولین مزتی که دریافت خواهید کرد، چرخ خیاطی است که می تواند دوخت شما را پوشش دهد. این دوخت در کناره ها و درز های لباس انجام می شود و اجازه کشیده شدن پارچه بدون نخ کش شدن را به پوشنده لباس می دهد، البته شما می توانید ظاهری مشابه را با استفاده از چرخ خیاطی دارای دو سوزن ایجاد کنید اما نتیجه نهایی دارای انعطاف پذیری مشابه با چرخ خیاطی سردوز نخواهد بود.

این نکته قابل توجه است که بعضی از پروژه های دوخت به وسیله چرخ خیاطی سردوز تکمیل می شوند اما یک چرخ خیاطی سردوز تکمیل کننده وظیفه نهایی نیست.شما به یک چرخ خیاطی عالی برای دوخت جادکمه، زیپ و ... دارید زیرا اکثر چرخ خیاطی های سردوز قابلیت انجام این دوخت ها را ندارند. حتما نیاز نیست که شما به شخصه دارای یک چرخ خیاطی سردوز باشید، ولی داشتن این نوع چرخ خیاطی قابلیت های زیادی را برای دوخت در اختیار شما قرار می دهد که سایر چرخ خیاطی ها قادر به ارائه آن نیستند.

به لباسی که در حال حاضر پوشیده اید توجه کنید. لبه های برجسته ای در کنار برخی از درزهای پیراهن شما وجود دارد. مخصوصا در امتداد شانه ها و اطراف یقه، درست است؟ این درزها معمولا توسط چرخ خیاطی سردوز دوخته می شوند. ایجاد این نوع دوخت کمی دشوار است مخصوصا اگر یک مبتدی هستید. اما به مرور زمان به شما کمک می کند تا دوختی فوق العاده به صورت مسطح یا مواج بر اساس نیازتان ایجاد کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()