مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی
مبلغ ( تومان ) :
تا

پایه نوار چرخ خیاطی

یک چرخ خیاطی از قطعات متعددی تشکیل شده است که یکی از این قطعات پایه نوار چرخ خیاطی میباشد. وظیفه پایه نوار چرخ خیاطی ثابت نگاه داشتن سوزن در یک راستا و خط میباشد.

اگر شما هم از افرادی باشید که با چرخ خیاطی سر و کار دارید حتما به خوبی پایه نوار چرخ خیاطی را میشناسید. پایه نوار چرخ خیاطی میتواند این قابلیت را بوجود آورد که سوزن در یک مسیر مشخص به حرکت خود ادامه دهد و هرگز به طرفین منحرف نگردد. در صورتیکه یک چرخ خیاطی از پایه نوار چرخ خیاطی برخوردار نباشد امکان خیاطی و دوخت پارچه وجود نخواهد داشت و یا به سختی امکان پذیر میباشد. این قطعه توسط پیچ های کوچکی به بدنه چرخ خیاطی متصل گردیده و همچنین اهرمی برای به حرکت در آوردن آن به صورت افقی و عمودی برای آن در نظر گرفته شده است که میتوان از این اهرم در مواقع لزوم و برای به حرکت در آوردن پارچه استفاده نمود.

انواع پایه نوار چرخ خیاطی

انواع پایه نوار چرخ خیاطی وجود دارد که نسبت به مدل چرخ متفاوت میباشد. هر چرخ خیاطی از پایه نوار مختص خود برخوردار است و نمیتوان یک مدل پایه نوار را بر روی تمامی برندهای چرخ خیاطی نصب کرد. انواع پایه نوار چرخ خیاطی را میتوانید از فروشگاه چرخ خیاطی میثم که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند تهیه نمایید.

خرید پایه نوار چرخ خیاطی

برای خرید پایه نوار چرخ خیاطی باید به تناسب آن با چرخ خیاطی خود توجه کنید. اگر قصد حرید پایه نوار چرخ خیاطی متناسب با چرخ خود را دارید بهتر است تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم را انتخاب کنید.

فروش پایه نوار چرخ خیاطی

فروش پایه نوار چرخ خیاطی در فروشگاه چرخ خیاطی میثم به دلیل اینکه از فروشگاه های تخصصی محسوب میشود بسیار بالا است و هر روز نیز بر تعداد مشتریان این فروشگاه افزوده میشود.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
تماس بگیرید

چرخ خیاطی ژانومه یکی از برندهای چرخ خیاطی میباشد که کاربرد بسیار زیادی برای مصارف خانگی پیدا کرده است. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد پایه چرخ خیاطی خانگی ژانومه فروشگاه چرخ خیاطی میثم اقدام به عرضه و فروش قطعات آن نموده است. 

تماس بگیرید

کاچیران یک شرکت ایرانی میباشد که در زمینه تولید انواع چرخ خیاطی فعالیت میکند و امروزه توانسته سهم بالایی از فروش چرخ خیاطی را به خود اختصاص دهد. شرکت کاچیران همچنین برای اینکه بتواند از محصولات خود پشتیبانی به عمل آورد اقدام به عرضه لوازم یدکی چرخ خیاطی کاچیران نموده است که این موضوع بر محبوبیت این برند افزوده است. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()