مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی
مبلغ ( تومان ) :
تا

پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی از پایه های است که میتواند برای چرخ خیاطی های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی امکان ثابت نگاه داشتن پارچه را فراهم می آورد و این موضوع میتواند باعث شود تا دوخت بدون هیچ مشکل و کوچکترین انحرافی انجام شود. پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی برای دوخت هر نوع پارچه ای مناسب میباشد و از پارچه های معمولی گرفته تا ضخیم را میتوان توسط این پایه دوخت.

انواع پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

امروزه انواع پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی و متناسب با نیاز صنایع تولید شده است که هر یک میتوانند در نوع خاصی از دوخت مورد استفاده قرار بگیرند. امروزه در صنایع نه تنها یک پایه بلکه انواع پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی کاربرد دارند زیرا در محیط های صنعتی و تولیدی ها، پوشاک گوناگون با دوخت های متفاوت تولید میشود.

خرید پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

معمولا افرای که برای خرید پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی اقدام میکنند به تمامی مدل های پایه دوخت نیاز دارند زیرا همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد در محیط های صنعتی  انواع پایه دوخت مورد استفاده قرار میگیرد. برای خرید پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی اگر به دنبال فروشگاهی هستید که انواع پایه دوخت را به فروش برساند میتوانید فروشگاه چرخ خیاطی میثم را انتخاب کنید.

فروش پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی

فروش پایه دوخت چرخ خیاطی صنعتی کاری کاملا تخصصی است و اگر به دنبال تنوع بالایی از پایه دوخت با قیمت مناسب هستید پیشنهاد میشود تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم که از سابقه  طولانی در این زمینه برخوردار است را انتخاب کنید.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
تماس بگیرید

چرخ خیاطی صنعتی زوجی از چرخ خیاطی هایی است که در تولیدی های پوشاک در سراسر دنیا و همچنین کشور ما کاربرد دارد. چرخ خیاطی صنعتی زوجی دارای پایه های متفاوتی میباشد که هر یک از این پایه ها میتوانند برای شکل خاصی از دوخت مورد استفاده قرار گیرند. 

تماس بگیرید

جک یکی از برند های چرخ خیاطی میباشد که در کشور ما نیز مدل های مختلف آن یافت میشود. چرخ خیاطی های صنعتی زیادی نیز توسط شرکت جک تولید شده اند که از قطعات مختلفی برخوردار هستند و همین موضوع باعث شده تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم اقدام به عرضه لوازم یدکی این برند از چرخ خیاطی نماید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()