مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی

چگونه از قابلیت های چرخ خیاطی مطلع شویم؟

امتیاز کاربران :
1 / 10
از 1 کاربر

چگونه از قابلیت های چرخ خیاطی مطلع شویم؟

مقایسه یک چرخ خیاطی با یک اتومبیل یک راه خوب برای درک قابلیت های موتور و دنده یک چرخ خیاطی اقتصادی است. این مقایسه زمانی مفید است که تمایل به خرید چرخ خیاطی جدید و یا استفاده بهتر از چرخ خیاطی موجود دارید. از یک فروشنده و یا تعمیرکار خانگی در مورد موتور و دنده چرخ خیاطی سوال بپرسید. موتور و دنده مدل های مختلف ممکن است یکسان باشند اما با توجه به تعداد دوخت ها قیمت چرخ خیاطی متفاوت است.

تصمیم بگیرید که چه دوخت هایی را نیاز دارید. علاوه بر دوخت مستقیم، زیگزاگ، دوخت مضاعف، جا دکمه زن، ویژگی های معکوس نیز لازم است.از پروژه هایی که می خواهید انجام دهید، می توانید متوجه انواع دوخت مورد نیازتان شوید. کیفیت دوخت در چرخ خیاطی را می توان از روی دوخت مستقیم آن تشخیص داد. چرخ خیاطی بی کیفیت دارای دوخت مستقیم ناهموار و نه چندان خوب است.

مرحله بعدی، پدال پا است.سلامت آن را بررسی کنید. یک چرخ خیاطی اقتصادی دارای یک دنده است و در چرخ خیاطی دارای استاندارد های انتقال سرعت چهار، تعداد دنده ها به سه تا چهار دنده ارتقا پیدا می کند. چرخ خیاطی در ابتدا ممکن است دارای حرکت نامنظم باشد و هنگامی که سرعت آن متوسط رو ب بالا می رسد حرکت آن هموار می شود. 

وزن چرخ خیاطی مدرن را اندازه بگیرید و اندازه آن را یادداشت کنید. چرخ خیاطی که دارای وزن سبکی است،  از مقادیر زیادی پلاستیک ساخته شده است.

اندازه قسمت چرخ دستی یک چرخ خیاطی مدرن را با تصویر چرخ خیاطی یک قرن پیش مقایسه کنید. چرخ دستی ها در چرخ خیاطی امروزه آنقدر کوچک هستند که بهتر است آنها را دکمه دستی نامید. چرخ دستی برای انجام دوخت هایی که نیاز به دقت بیشتری دارند و باید به آرامی دوخته شوند مورد استفاده است.

پیچ تنظیم در چرخ خیاطی

کنترل مقاوم و دقیق پدال پا را توسعه دهید. موارد زیادی مانند نور روشن، تمرکز، استفاده از عینک مطالعه، و داشتن یک کمکی، می تواند در کنترل پدال پا به شما کمک کند. کنترل دقیق پدال پا در چرخ خیاطی به راحتی بدون نیاز به پاپوش و توسط مچ پا صورت می گیرد و بنابراین خستگی زیادی به وجود نمی آورد.

چرخ خیاطی با بزرگترین دستگیره در دسترس انتخاب کنید. در هنگام انتخاب یک چرخ خیاطی، فراتر از کیفیت چرخ خیاطی، داشتن یک چرخ دستی کاربردی مهم ترین نکته است.

مشخص کنید که آیا خرید یک چرخ خیاطی صنعتی ، ارزش سرمایه گذاری دارد یا نه؟چرخ خیاطی صنعتی پرهزینه است و قیمت چرخ خیاطی از نوع صنعتی بیشتر از انواع چرخ خیاطی خانگی است. بنابراین برای استفاده های گاه به گاه و برای دوخت های معمول، خرید چرخ خیاطی از نوع صنعتی اقتصادی نیست.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()