مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی

علت دوخت ناقص در چرخ خیاطی

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

دوخت در تمام انواع چرخ خیاطی ( چرخ خیاطی سردوز ، چرخ خیاطی خانگی ، چرخ خیاطی صنعتی ) باید یکدست و منظم باشد. اما گاهی هنگام دوخت، چرخ خیاطی بخشی از پارچه را نمی دوزد و به اصطلاح دوخت تکه ای از پارچه را جا می اندازد. این امر باعث کاهش استحکام دوخت می شود. و دوخت به راحتی شکافته می شود. در این مقاله بارزترین دلیل بروز این اتفاق و راه حل رفع این مشکل را برای شما شرح می دهیم.

  • محتمل ترین علت دوخت نصفه ونیمه، سوزن چرخ خیاطی است. اگر چرخ خیاطی شما به درستی کار می کرد و به طور ناگهانی دوخت یک قسمت را انجام نداد، سوزن چرخ خیاطی خود را تغییر دهید.  سوزن چرخ خیاطی تراشه ای از فلز است و ممکن است شما سهوا هنگام کشیدن پارچه آن را خم کنید. بنابراین عوض کردن سوزن چرخ خیاطی بسیاری از مشکلات شما را رفع می کند.
  • اگر شما غالبا در حال تغییر سوزن در چرخ خیاطی هستید، به این معنی است که شما اجازه نمی دهید پایه به خوبی کار کند و با کشیدن پارچه به سوزن فشار وارد می کنید و باعث خم شدن سوزن چرخ خیاطی می شوید. حتی کمی فشار به پارچه می تواند سوزن چرخ خیاطی را خم کند. اجازه دهید پایه چرخ، کار خود را به درستی انجام دهد.

به منظور خرید چرخ خیاطی و اطلاع از به روز ترین قیمت چرخ خیاطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()