مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی

جک

جک یکی از کمپانی های فعال در زمینه تولید چرخ خیاطی می باشد. از جمله انواع چرخ خیاطی تولید شده توسط این شرکت می توان به چرخ خیاطی خانگی ، چرخ خیاطی صنعتی و چرخ خیاطی سردوز اشاره کرد. در این بخش می توانید انواع چرخ خیاطی جک را تهیه فرمایید. برای خرید چرخ خیاطی و اطلاع از قیمت چرخ خیاطی با ما در وب سایت آیویل همراه باشید.

جک محصولات جک محصولات چرخ خیاطی جک خرید محصولات چرخ خیاطی جک قیمت محصولات چرخ خیاطی جک انواع چرخ خیاطی جک چرخ خیاطی صنعتی جک چرخ خیاطی خانگی جک برند چرخ خیاطی جک فروش اینترنتی چرخ خیاطی جک خرید اینترنتی انواع چرخ خیاطی جک

تماس بگیرید

چرخ خیاطی صنعتی جک مدل 5550 یکی از انواع چرخ خیاطی راسته دوزی است. اکثر امکانات این چرخ خیاطی به صورت دستی است و این چرخ خیاطی قابلیت تنظیم پهنا و طول دوخت را دارد. 

چرخ خیاطی صنعتی جک 5550 jack 5550
تماس بگیرید
تماس بگیرید

این چرخ خیاطی میاندوز یک چرخ خیاطی ایده آل برای دوخت درز لباس های ورزشی، لباس شنا، تی شرت و سایر پارچه های گره ای است. این چرخ خیاطی قابلیت دوخت کاور استیک (coverstitch) در بالا و پایین پارچه را دارا است. 

تماس بگیرید

چرخ خیاطی صنعتی جک JK-T20U53D یک چرخ خیاطی با قابلیت دوخت زیگزاگ است که قادر به دوخت انواع مختلف پارچه از نازک تا ضخیم است. این چرخ خیاطی دارای الگوهای دوخت مختلفی است. چرخ خیاطی صنعتی جک یکی از برند های مطرح در صنعت چرخ خیاطی است.

تماس بگیرید
چرخ خیاطی صنعتی جک 8900 jack 8900
تماس بگیرید
تماس بگیرید

جک یکی از برند های چرخ خیاطی میباشد که در کشور ما نیز مدل های مختلف آن یافت میشود. چرخ خیاطی های صنعتی زیادی نیز توسط شرکت جک تولید شده اند که از قطعات مختلفی برخوردار هستند و همین موضوع باعث شده تا فروشگاه چرخ خیاطی میثم اقدام به عرضه لوازم یدکی این برند از چرخ خیاطی نماید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()