مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
چرخ خیاطی

نکاتی برای خرید چرخ خیاطی

امتیاز کاربران :
1 / 10
از 2 کاربر

نکاتی برای خرید چرخ خیاطی

در هنگام خرید چرخ خیاطی باید به نکاتی توجه کنید زیرا چرخ خیاطی وسیله ای نیست که شما هر سال اقدام به تعویض و خرید چرخ خیاطی کنید. بنابراین در هنگام خرید باید دقت زیادی بر روی نیاز خود و ویژگی های موجود در چرخ خیاطی داشته باشید.

در مرحله اول و قبل از اقدام به خرید ابتدا باید به قیمت چرخ خیاطی توجه کنید و میزان سرمایه ای را که قادر به پرداخت آن برای خرید چرخ خیاطی هستید را برآورد کنید و بسته به آن در بازار چرخ خیاطی از طرق مختلف تحقیق کنید. این کار برای یافتن بهترین چرخ خیاطی متناسب با بودجه شما بسیار مفید و کارآمد خواهد بود. برای جستجو باید به نکاتی در مورد ساختار و اجزا چرخ خیاطی توجه کنید. در این جا به برخی از این نکات اشاره می کنیم.

سعی کنید چرخ خیاطی مدرن تهیه کنید اگرچه قیمت چرخ خیاطی مدرن بیشتر است اما چرخ خیاطی های قدیمی دارای محدودیت هایی در دوخت هستند که در انواع جدید چرخ خیاطی این مشکلات و محدودیت ها رفع شده است. برخی از این محدودیت ها مانند تنوع کم دوخت در چرخ خیاطی جدید برطرف شده و انواع جدید چرخ خیاطی دارای دوخت متنوع از جمله گلدوزی، زیگزاگ، دوخت جا دکمه و غیره هستند. این تنوع دوخت به دلیل داشتن پایه های متفاوت است.

به ماکو در چرخ خیاطی توجه ویژه داشته باشید.ماکو دارای دو نوع گرد و دراز است. چرخ خیاطی باید دارای ماکو به شکل گرد باشد زیرا این نوع ماکو برخلاف نوع دراز آن بدون ارتعاش و سر و صدا است. علاوه بر شکل ماکو، محل قرار گرفتن آن نیز در چرخ خیاطی باید طوری باشد که برای تمیز کردن آن نیاز به برگرداندن و کج کردن چرخ خیاطی نباشد. در واقع سهولت تمیز کردن اجزا چرخ خیاطی بسیار حائز اهمیت است.

به امر تعمیر و خدمات پس از فروش چرخ خیاطی که خریداری می کنید حتما توجه داشته باشید. چرخ خیاطی بخرید که دارای نمایندگی مجاز در شهر شما باشد و خدمات پس از فروش خوبی را به شما ارائه دهد. علاوه بر این به این نکته دقت کنید که چرخ خیاطی دارای گارانتی باشد.

داشتن دستگاه تنظیم کشش نخ به منظور تنظیم میزان کشش نخ برای جلوگیری از پاره شدن آن، مطابقت با انواع پارچه های نازک و ضخیم، توانایی انجام دوخت هم به سمت جلو و هم به سمت عقب، اتصال دقیق اجزا چرخ خیاطی به یکدیگر و عدم وجود فاصله بین اجزا آن، استحکام و مقاومت چرخ خیاطی و وزن آن از جمله نکاتی هستند که باید قبل از انتخاب و خرید چرخ خیاطی به آن توجه کرد.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()